ERMİŞLER SİTESİ

Sitemiz Eski Datça Mahallesinin tam karşısındaki sırtta, hem Eski Datça Mahallesini, hem de Reşadiye mahallesi ile Kızlan mahallesini gören havadar bir konumdadır. Konumu ile Turizm Meslek Yüksek Okulu’na 300 metre, yeni açılan Datça Devlet Hastahanesine 200 metre ve yeni yapılacak olan Hükümet Konağına 400 metre mesafededir.

Ermişler sitesi iki imar adasından oluşmaktadır. Birinci ada 5029 metre kare olup içerisinde 6 Blokta toplam 30 daire bulunmaktadır. İkinci ada ise 5996 metre kare olup bu adada 8 adet blokta toplam 30 daire bulunmaktadır. Projenin tamamı, her biri net 75 metre kare kullanım alanı olan 60 adet 2+1 daireden oluşmaktadır. İnşaatlar Ocak 2017 de başlamış olup, 2018 yılının Haziran ayı sonunda teslim edilecektir.

Dairelerde, mutfaklar Eurodecor marka modüler mutfak olup davlunbaz ve ankastre ocak takılıdır; dış doğramalar Win-Sa, iç doğramalar Eurodecor hazır kapı olup camlar çift cam, dış kapı çelik kapıdır; Banyolarda Vitra vitrifiye ve Vitra banyo dolabı kullanılmış olup armatürler Artema’dır; banyolarda duş teknesi, duşa kabin ve elektrikli termosifon mevcuttur. Salon ve holler seramik olup, oda tabanları laminat parkedir. Merdivenler ve giriş holleri mermerdir. Her blok taş bahçe duvarı ile çevrilmiş olup her dairenin kullanabileceği geniş bir bahçesi vardır.

Aksoy Villaları görünüm
Aksoy Villaları görünüm
Aksoy Villaları görünüm
Aksoy Villaları görünüm
Aksoy Villaları kuş bakışı görünüm
Aksoy Villaları kuş bakışı görünüm
Aksoy Villaları görünüm
Aksoy Villaları giriş kat görünüm
Aksoy Villaları üst kat görünüm